Battlefield V ograniczy zasoby amunicji w pojazdach

Istotna zmiana.

Tegoroczny Battlefield V wprowadzi szereg nowości i zmian. Twórcy powstającej strzelanki ujawnili, że między innymi ograniczą zasób amunicji dostępnej podczas walki za pomocą pojazdów.

Projektant Daniel Berlin w rozmowie z prowadzącym w serwisie YouTube kanał o nazwie Westie ujawnił, że naboje w maszynach nie będą nieskończone. Wpłynie to na rozgrywkę, ponieważ nie dojdzie do znanej z poprzednich części sytuacji, kiedy gracze usytuują się ze swoim czołgiem na wzgórzu, aby ciągle ostrzeliwać przeciwników.

Deweloper wyjaśnia, że w momencie, gdy skończy się amunicja, staniemy przed koniecznością uzupełnienia zapasów w specjalnych punktach na mapie. W przypadku kierowania samolotem, odzyskanie pocisków sprowadzi się do przelecenia wokoło malutkich balonów.

Kolejna odsłona cyklu przeniesie nas na fronty II wojny światowej. Gra doczeka się wielu zmian: w planach możliwość budowania, nowe animacje oraz przemodelowany system zniszczeń i wybuchów. Zabraknie zaś lootboxów i przepustki premium.

Battlefield V zadebiutuje 19 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami