Tyranny, Kingdom i szereg strategii dołącza do Origin Access

Tyrania, relaks i wielkie bitwy.

Electronic Arts uzupełniło zestaw gier udostępnionych subskrybentom usługi Origin Access. Do pakietu dołącza między innymi Tyranny od Obsidian Entertainment, pikselowa gra niezależna Kingdom: New Lands oraz relaksujące Abzu.

Posiadacze PC łącznie otrzymają 9 nowych tytułów, które wypróbują już 17 maja. Wspomniane Tyranny to RPG osadzone w ponurej, fantastycznej krainie. Wcielamy się w bohatera egzekwującego tytułową tyranię w kraju opanowanym przez mroczną istotę. Gracz nie musi jednak mordować niewinnych mieszkańców, stawiając na sprawiedliwe rządy.

Z kolei Kingdom: New Lands to ulepszona wersja nietypowej gry strategicznej. Przejmujemy kontrolę nad królem i rozbudowujemy tytułowe królestwo, poruszając się na koniu jedynie w lewo i w prawo. Nie mamy możliwości ataku, a jedynie odpowiedniego zarządzania budżetem. Inwestujemy w nowe struktury i wojowników. Wielu graczy uznaje Kingdom za jedną z najlepszych niezależnych gier pikselowych.

Nowy zestaw to także Abzu, czyli relaksująca produkcja rozgrywająca się w całości pod wodą, a także szereg tytułów strategicznych: Hearts of Iron 3, Victoria i Europa Universalis 3. Ostatnie dwie gry otrzymamy w wersjach Complete, a więc wraz ze wszystkimi dodatkami.

Origin Access to usługa, w ramach której osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększającej się oferty tytułów, przedpremierowych wersji próbnych a także zniżkę na zakupy cyfrowe.

Obecnie w katalogu subskrypcji są między innymi Titanfall, Dragon Age: Inkwizycja, Mass Effect: Andromeda, FIFA 17, Battlefield 1, a także seria Batman: Arkham.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami