Cenega dystrybutorem gier Activision

Zamiast CDP.

Przedstawiciele firm Cenega i Activision Blizzard poinformowali dzisiaj o rozpoczęciu współpracy dotyczącej dystrybucji gier. Cenega będzie odpowiadać za dystrybucję produktów amerykańskiego wydawcy na terenie Polski.

W ciągu najbliższych miesięcy warszawska firma zajmie się więc między innymi dystrybucją Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy, czy też Call of Duty: Black Ops 4.

Do tej pory z Activision współpracowała firma CDP.

- Bardzo się cieszę z podpisania tej umowy i możliwości połączenia naszej wiedzy o rynku i doświadczenia z wielu lat dystrybucji najlepszych gier na rynku z najwyższą jakością produktów spod marki Activition - powiedział Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.

- Z chęcią rozpoczynamy współpracę z firmą Cenega na polskim rynku, która jest dystrybutorem z silnym zespołem i o ustalonej reputacji. Jesteśmy przekonani, że Cenega będzie w stanie wspierać i rozwijać w Polsce nasze ulubione marki Activision w najlepszy możliwy sposób. Z przyjemnością będziemy z nią blisko współpracować - powiedziała Michelle van der Wilk-Rouhof z Activision Blizzard.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami