Na całym świecie sprzedano już ponad milion egzemplarzy A Way Out - poinformowali przedstawiciele studia Hazelight. Taki wynik osiągnięto w niecałe trzy tygodnie od premiery. Gra zadebiutowała 23 marca.

Tytuł jest dostępny na PC, PS4 oraz Xbox One. Oferuje nietypową rozgrywkę kooperacyjną, ponieważ na ekranie bez przerwy widoczni są dwaj bohaterowie, nawet jeśli są od siebie oddaleni. Zabawa w pojedynkę nie jest możliwa, ale możemy podzielić się swoim egzemplarzem ze znajomym, by wspólnie ukończyć kampanię.

„A Way Out to wyjątkowo udany, interaktywny film akcji - z małymi wadami. Produkt przypominający, dlaczego tęsknimy za kooperacyjnymi grami” - pisaliśmy w naszej recenzji.

Co ciekawe, główny projektant stwierdził niedawno, że Electronic Arts nie zarobi na A Way Out, ponieważ wszystkie dochody ze sprzedaży produkcji mają trafić do deweloperów.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaA Way Out - Recenzja

Jedno z największych, pozytywnych zaskoczeń roku.

EA wyda nowy projekt twórców A Way Out

Firma nie miesza się do wizji autorów.

Fortnite drugim najpopularniejszym hasłem w serwisie Pornhub w 2018 roku

Żeński Bowser z Mario najczęściej szukaną postacią z gier.

Sprzedaż Detroit: Become Human przekroczyła 2 miliony egzemplarzy

Najlepszy wynik w historii studia Quantic Dream.