A Way Out z milionem sprzedanych egzemplarzy

W niecałe trzy tygodnie.

Na całym świecie sprzedano już ponad milion egzemplarzy A Way Out - poinformowali przedstawiciele studia Hazelight. Taki wynik osiągnięto w niecałe trzy tygodnie od premiery. Gra zadebiutowała 23 marca.

Tytuł jest dostępny na PC, PS4 oraz Xbox One. Oferuje nietypową rozgrywkę kooperacyjną, ponieważ na ekranie bez przerwy widoczni są dwaj bohaterowie, nawet jeśli są od siebie oddaleni. Zabawa w pojedynkę nie jest możliwa, ale możemy podzielić się swoim egzemplarzem ze znajomym, by wspólnie ukończyć kampanię.

„A Way Out to wyjątkowo udany, interaktywny film akcji - z małymi wadami. Produkt przypominający, dlaczego tęsknimy za kooperacyjnymi grami” - pisaliśmy w naszej recenzji.

Co ciekawe, główny projektant stwierdził niedawno, że Electronic Arts nie zarobi na A Way Out, ponieważ wszystkie dochody ze sprzedaży produkcji mają trafić do deweloperów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami