Destiny 2 - DLC Warmind zadebiutuje 8 maja

Plus: plany dalszego wsparcia gry.

Bungie zapowiedziało datę wydania i ujawniło nazwę drugiego rozszerzenia do Destiny 2. Warmind zadebiutuje 8 maja i rozpocznie trzeci sezon wsparcia produkcji. Ponadto, twórcy zaprezentowali swoje plany dotyczące przyszłości tytułu.

Studio poinformowało, że Warmind „zabierze graczy do nowych miejsc, by spotkali nowych bohaterów i toczyli bój z nowymi rodzajami przeciwników”. Ponadto, pojawi się niespotykany dotąd łup i aktywności. Według nieoficjalnych informacji, akcja DLC rozgrywa się na Marsie.

Nie opublikowano żadnych materiałów z dodatku, poza jednym zdjęciem, które zdradza, jaki kierunek obrali projektanci tworząc drugie DLC. Deweloper zaprezentuje jednak dodatek w akcji podczas streamu zaplanowanego na 24 kwietnia. Wtedy też poznamy więcej szczegółów na temat Warmind.

war3
Obrazek to jedyny udostępniony materiał

Ponadto, twórcy zmieniają sposób dystrybucji zawartości dla Tygla - trybu multiplayer, w którym gracze rywalizują ze sobą w meczach PvP. Od teraz wszyscy posiadacze Destiny 2 - nawet bez dodatków - zagrają na mapach udostępnionych w ramach pierwszego i drugiego DLC. Nabywcy podstawowej wersji nie będą jednak mogli zagrać na nowych mapach w prywatnych meczach.

Premiera dodatku Warmind rozpoczyna równocześnie trzeci sezon wsparcia produkcji. Twórcy zaprezentowali również szczegóły dotyczące sezonu czwartego, który zaoferuje kilka znaczących nowości.

warmind
Plany Bungie sięgają września

„Naszym celem jest zapewnienie większej kontroli nad konfiguracją uzbrojenia oraz zaoferowanie graczom powodów, by bawili się w Destiny 2 jak najdłużej. Chcemy również przywrócić ekscytujące momenty związane ze zdobyciem idealnej broni. Z tego względu opracowujemy losowy dobór uzbrojenia i zmiany w slotach na broń” - tłumaczą przedstawiciele Bungie (dzięki, Destructoid).

Destiny 2 zadebiutowało 24 października ubiegłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Sequel wprowadził bardziej rozbudowaną konstrukcję planet oraz większy nacisk na warstwę fabularną, choć rdzeniem produkcji jest tryb wieloosobowy.

Pierwsze DLC, Klątwa Ozyrysa, zabiera graczy na planetę Merkury, oferując nowe wyzwania, mapy i przygody. Akcja rozgrywa się tuż po zakończeniu kampanii Destiny 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami