Aktualizacja Destiny 2 przyspiesza rozgrywkę

Powraca tryb Iron Banner.

Najnowsza aktualizacja Destiny 2 - opatrzona numerem 1.1.4 - trafia dziś na serwery gry na wszystkich platformach. Głównym założeniem deweloperów było w przypadku tej aktualizacji zwiększenie prędkości rozgrywki. Serwery będą wyłączone od 18:00 do 20:00.

Oczywiście standardowo, jak co wtorek, nastąpi także cotygodniowy reset aktywności i kamieni milowych. W PvP powróci tryb Iron Banner ze starciami 6 na 6, a kary dla opuszczających rozgrywkę w Tyglu będą większe.

Pełną listę zmian i poprawek znajdziecie na oficjalnej stronie gry, ale wymienimy najważniejsze elementy - przede wszystkim te, które związane są z filozofią modyfikacji mobilności i zwiększeniem dynamiki meczów.

  • Zwiększona szybkość poruszania się postaci używających mocy Super związanych z walką w zwarciu.
  • Moce Super regenerują się o 25 procent szybciej.
  • Prędkość skoku, wzlotu i manewrów w powietrzu wszystkich klas została zwiększona.
  • Ciężka amunicja pojawia się szybciej, a wrogowie posiadający taką amunicję upuszczą ją, gdy ich zabijemy.

Deweloperzy zwiększyli także obrażenia różnych broni oraz zdolności w trybie PvE, czyli podczas zmagań z kosmitami we wszystkich rodzajach misji. Chodzi głównie o zwiększenie poczucia potęgi na polu bitwy.

Aktualizacja 1.1.4 to ostatni duży patch przed kolejnym, zaplanowanym dopiero na maj. Według nieoficjalnych doniesień, to właśnie w maju zadebiutuje także drugie DLC, które zabierze graczy na Marsa, czyli planetę znaną już z pierwszej części.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami