Twórcy Wiedźmina i Cyberpunk 2077 pojawią się na targach Gamescom

Co pokaże CD Projekt?

Organizatorzy targów Gamescom ujawnili wstępną listę firm, które potwierdziły obecność na tegorocznej edycji wydarzenia. Wśród uczestników jest polskie CD Projekt.

W Kolonii pojawią się także Astragon Entertainment, Bandai Namco, Bethesda Softworks, Deep Silver, Electronic Arts, Epic Games, Kalypso Media, Konami, Microsoft, Ubisoft, Square Enix, Techland, THQ Nordic, Wargaming i Warner Bros. Entertainment.

Do tego firmy zajmujące się sprzętem, w tym Asus Computer, Alternate, Caseking, DXRacer Marketing Europe, Medion, Razer, Roccat, Trust Gaming, Gigabyte Technologie, Omen by HP i Zeus Hardware (dzięki, DualShockers).

Organizatorzy podkreślili, że dotychczas otrzymali o 13 procent więcej zgłoszeń niż rok temu, w związku z czym postanowiono zarezerwować o 10 procent więcej przestrzeni wystawowej. Podmioty, które wezmą udział w targach, pochodzą z 40 różnych państw.

01
CD Projekt weźmie udział w tegorocznym Gamescomie. Studio pokaże Cyberpunk 2077?

Obecność CD Projektu na Gamescomie nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem. Polskie studio wcześniej potwierdziło, że pojawi się na E3, więc przyjazd do Niemiec wydawał się naturalną koleją rzeczy.

Nie wiadomo, co deweloperzy przywiozą ze sobą zarówno do Los Angeles, jak i Kolonii. Spekuluje się, że twórcy Wiedźmina mogą zaprezentować nowe materiały z powstającego Cyberpunk 2077 - podobno w planach są zwiastun i pierwsze fragmenty rozgrywki.

Póki co na liście zgłoszonych firm nie ma Sony. Producent konsol PlayStation - podobnie jak w ubiegłym roku - zapewne jednak także weźmie udział w wydarzeniu, pokazując przygotowywane gry.

Gamescom to największe w Europie targi poświęcone wirtualnej rozrywce. Tegoroczna edycja wydarzenia zostanie zorganizowana w dniach 21-25 sierpnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami