Nietypowy kreator postaci i modyfikacje statków w materiale z Sea of Thieves

Dbanie o piracki styl.

Przedstawiciele studia Rare opublikowali nowy materiał wideo, w którym opowiadają między innymi o tworzeniu własnego pirata i modyfikacji statków w grze Sea of Thieves.

Kreator bohatera będzie dosyć nietypowy - gracze nie wybiorą poszczególnych części ciała, koloru oczu czy fryzury. Zamiast tego, wcielimy się z jedną z wygenerowanych losowo postaci.

Dalszy stopień modyfikacji wyglądu to ubrania. Okazuje się, że spory problem sprawiło deweloperom zaprojektowanie systemu, który pozwoli na bezproblemowe łączenie przeróżnych kurtek, spodni, koszul i innych elementów garderoby na wszystkich modelach w grze.

Piraci będą mogli też kupować różne odmienne wersje przedmiotów ze swojego ekwipunku, by nieco wyróżnić się na tle innych.

Ważnym aspektem zabawy będzie customizacja statków. Odwiedziny u odpowiedniej postaci w porcie umożliwią wymianę kadłuba, żagli czy galionów (rzeźbionych ozdób dziobowych).

Zobacz: Sea of Thieves - poradnik i najlepsze porady

- Było dla nas bardzo ważne, żeby w momencie premiery, kiedy zobaczysz konkretny żagiel na horyzoncie, to od razu go poznasz... bo być może słyszałeś o tej załodze - zaznaczył jeden z twórców.

Nieoficjalne informacje, do których dotarli użytkownicy testów beta poprzez analizowanie plików źródłowych, sugerują także, że zmodyfikujemy działa, maszt, a nawet ster.

Sea of Thieves debiutuje 20 marca na PC z Windows 10 i na Xbox One. Gra otrzyma mikropłatności związane z przedmiotami kosmetycznymi czy nawet zwierzętami, ale dopiero po premierze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami