Far Cry 5 - nietypowa reklama edycji kolekcjonerskich

Telezakupy.

Ubisoft udostępnił na oficjalnym kanale YouTube materiały promujące edycje kolekcjonerskie Far Cry 5. Filmy przybierają formę tzw. telezakupów, w których zainteresowani mogą dzwonić pod podany na ekranie numer telefonu, by nabyć pokazywane przedmioty.

Prowadzący fikcyjny program prezenterzy zachęcają do kupna wersji kolekcjonerskich gry, ukazując ich zawartość. Jan i Terry są wyznawcami kultu religijnego, na którego czele stoi Joseph Seed - główny antagonista gry i szaleniec eliminujący rzekomych „grzeszników”.

Według telemarketerów posiadanie figurki „Ojca” znajdującej się w edycji „The Father” to najlepszy sposób na uniknięcie smażenia się w piekielnym ogniu. Prezenter wyczuwa ponadto, że od podobizny Seeda bije zbawienie.

Z kolei trofeum łowieckie wchodzące w skład edycji „Hope County” doskonale przyda się jako ozdoba do rodzinnego salonu oraz element „ołtarzyka poświęconego nadchodzącej zagładzie”.

Obydwa filmy są utrzymane są w stylistyce prawdziwych telezakupów, dlatego na ekranie widoczny jest numer telefonu, informacja o obniżonej cenie oraz napisy zachęcające do szybkiego podjęcia decyzji o zakupie.

Materiały kończy fikcyjna reklama piwa „Gwiżdżący Bóbr”.

Łącznie Far Cry 5 można nabyć w sześciu wersjach.

Edycja kolekcjonerska „The Father” zawiera figurkę tytułowego ojca mierzącą nieco ponad 31 cm., papierową wersję mapy Hope County, ścieżkę dźwiękową, steelbook oraz cyfrowy ekwipunek do wykorzystania w grze.

Kupując najdroższą edycję - „Hope County, MT Collector Case” - gracz, zamiast figurki głównego antagonisty, otrzyma trofeum z czaszką i porożem. Dodatkowo w skład edycji wchodzi przepustka sezonowa do gry oraz elementy znajdujące się w tańszej wersji - „The Father”.

Ponadto przygotowano też niestandardową edycję Far Cry 5 x Mondo, która powstała w wyniku współpracy z firmą zajmującą się gadżetami kolekcjonerskimi inspirowanymi filmami i serialami. Ta wersja wyróżnia się ekskluzywnymi pracami graficznymi, stworzonymi przez dyrektora kreatywnego z Mondo. W pudełku znajdzie się też ścieżka muzyczna z gry na płycie gramofonowej. Far Cry 5 x Mondo to wersja limitowana - dostępnych jest tylko 4 tys. sztuk pakietu.

ag
W Hope County wiara nie jest dobrowolna

Grę można ponadto nabyć w wersji standardowej, pozbawionej jakichkolwiek dodatków, edycji Deluxe zawierającej papierową mapę i ścieżkę dźwiękową oraz edycji Gold, czyli pakietem składającym się z podstawowej gry i przepustki sezonowej.

Far Cry 5 to kolejna część popularnych strzelanek. Gracz trafi tym razem do amerykańskiego stanu Montana. Jako początkujący policjant spróbuje powstrzymać kult wyznawców religijnych przed przejęciem kontroli nad fikcyjnym regionem Hope County.

Niedawno Ubisoft ogłosił, że gra otrzyma trzy rozszerzenia DLC, w których gracze zmierzą się z zombie, marsjańskimi pająkami i żołnierzami Wietkongu. Ponadto, w skład pakietu przepustki sezonowej wejdzie odświeżona wersja trzeciej części serii.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami