Monster Hunter: World - pierwsze recenzje zapowiadają hit

Średnia powyżej 90 procent.

Wszystko wskazuje na to, że Monster Hunter: World to co najmniej bardzo udana produkcja. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje, a średnia ocen w najważniejszych serwisach wynosi ponad 90 procent.

„Monster Hunter: World to najprzystępniejsza, najbardziej szczegółowa oraz najwspanialsza odsłona serii” - zapewnia brytyjski Eurogamer, wręczając tytułowi złotą rekomendację.

1
A po polowaniu czas odwiedzić karczmę

„Intensywne bitwy, satysfakcjonujący system postępów i świetne wrażenia z rozgrywki wieloosobowej sprawiają, że to najlepsza część cyklu w historii” - zgadza się magazyn Game Informer.

„Najlepszy czy nie, to na pewno najbardziej odważny Monster Hunter. Świat zmienia się dramatycznie w kwestii wyglądu i skali. Jest przez to świeży, ale jednocześnie pozostaje wierny korzeniom serii, zachowując uzależniającą walkę, straszne potwory i satysfakcjonujące usprawnienia ekwipunku” - wyjaśnia IGN.

Twórcy „stworzyli autentyczny i prawdziwy świat, pozwalając graczom cieszyć się zmaganiami z tytułowymi potworami w wiarygodnym ekosystemie. W połączeniu z solidną fabułą i rozgrywką, to odsłona, której nie można pominąć” - dodaje DualShockers.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

„Jeśli pomijaliście kolejne odsłony Monster Hunter, ponieważ zaczęły zlewać się w całość, World jest świetnym miejscem na wskoczenie do akcji. Wiedzcie tylko, że Capcom nie zmienił formuły na tyle, by zdenerwować weteranów i przypodobać się osobom, które nie lubią grindu” - ostrzega Destructoid.

GameSpot przyznał jedną z najniższych ocen, choć nadal jest to 8/10. Wśród minusów wymieniono problematyczne dołączanie do kooperacji, słabe wyszukiwanie ścieżek na niektórych poziomach oraz nagły wzrost poziomu trudności w późniejszym etapie kampanii.

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Monster Hunter: World debiutuje 26 stycznia na PS4 i Xbox One oraz jesienią na PC. Nasza recenzja wkrótce.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami