Sea of Thieves sprawdziło już ponad 350 tys. graczy

Wkrótce testy beta.

Microsoft rozsyła zaproszenia do startujących wkrótce testów beta Sea of Thieves, chwaląc się jednocześnie informacją, że w fazie alpha udział wzięło ponad 350 tys. graczy.

Dane znaleźć można na przygotowanej infografice, ujawnionej przez serwis DualShockers. Dokładna liczba użytkowników, którzy sprawdzili wczesną wersję produkcji studia Rare, wynosi 356192. Najbardziej śmiercionośnym piratem jest niejaki „Capta1n Cr0ss”, który może pochwalić się 2033 zabójstwami.

1
Wszyscy lubią okręty

Wypito także ponad 583 tys. kubków grogu, a wewnątrz 670 tys. skrzyń ze skarbami znaleziono 1,84 miliona złotych monet.

Łącznie w wersji alpha gracze spędzili niecałe 55 tysięcy dni, wystrzeliwując ponad 3,8 miliona kul armatnich. Największym zagrożeniem okazuje się być garłacz, zaraz przed rekinami, które pożarły ponad 127 tys. graczy.

Studio Rare sprecyzowało w ubiegłym tygodniu, że zapowiedziane w listopadzie, zamknięte testy beta sieciowej gry akcji Sea of Thieves odbędą się pod koniec obecnego miesiąca.

Zobacz: Sea of Thieves - poradnik i najlepsze porady

Start zaplanowano na środę, 24 stycznia, na godzinę 13:00 rano polskiego czasu. Koniec pięć dni później, 29 stycznia, o godzinie 09:00 rano.

Sea of Thieves to gra stawiająca przede wszystkim na kooperacyjną, sandboksową zabawę w piratów na otwartych wodach (i wyspach).

Pod względem humoru sieciowa produkcja nawiązywać ma do serii przygodówek The Secret of Monkey Island. Natomiast w warstwie wizualnej deweloperzy z Rare czerpią z poprzednich projektów własnego studia - choćby serii Banjo-Kazooie.

Premiera 20 marca, właśnie na PC i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami