They Are Billions to nowa produkcja niezależnego studia Numantian Games - gra trafiła w grudniu do działu Wczesnego Dostępu na Steamie. Przyglądamy się wersji beta i prezentujemy fragmenty rozgrywki.

Jedyny dostępny tryb to Survival. Zabawa polega tutaj na przetrwaniu przez, przykładowo, 100 dni. Musimy więc dbać o to, by nasza baza nie została zniszczona przed upływem czasu.

Zasady gry przypominają klasyczne strategie - budujemy kolejne struktury, dzięki którym pozyskujemy surowce czy rekrutujemy nowe jednostki, albo opracowujemy różne ulepszenia.

Zagrożeniem są wszechobecne zombie, które zawsze otaczają nas niemal z każdej strony. Ponadto, co jakiś czas musimy przetrwać atak grupy mutantów - za każdym kolejnym razem coraz większej.

Kluczem do sukcesu jest więc odpowiednia rozbudowa - skrupulatne oczyszczanie kolejnych terenów z umarlaków, by poszerzać granice osady i budować coraz lepsze narzędzia defensywne.

Twórcy obiecują, że kampania fabularna - z postaciami niezależnymi i dokładnie zaprojektowanymi mapami - zostanie zaimplementowana przed końcem wiosny. Wtedy gra opuści Early Access.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały