Jutro nad ranem konferencja PlayStation Experience

Kolejna porcja nowości.

Już jutro nad ranem odbędzie się konferencja otwierająca tegoroczną imprezę PlayStation Experience. Gracze spodziewają się nowości na temat The Last of Us Part 2, Dreams i Ghost of Tsushima, czy też daty premiery God of War.

Wydarzenie rozpocznie się w Kalifornii dzisiaj, 8 grudnia. Oznacza to, że fanów z Polski czeka nieprzespana noc. Transmisja inaugurująca transmitowana będzie bowiem w nocy z piątku na sobotę, a więc jutro - 9 grudnia - o godzinie 05:00 nad ranem.

Producent PS4 przyznaje otwarcie, że największe tegoroczne zapowiedzi odbyły się na E3 oraz na październikowym Paris Games Week. Na scenie pojawią się więc deweloperzy oferujący mniejsze aktualizacje, choć nadal nie zabraknie też „specjalnych niespodzianek”.

Po zakończeniu konferencji będzie można wrócić do spania, ponieważ panele dyskusyjne z transmisjami na żywo rozpoczną się następnego dnia, w sobotę, od godziny 20:00.

Poniżej pełny spis paneli dyskusyjnych:

  • Gry PlayStation VR - 9 grudnia, 20:00
  • Dreams z Media Molecule - 9 grudnia, 21:30
  • 10 najlepszych gier PlayStation według IGN - 9 grudnia, 23:00
  • Ghost of Tsushima: od konceptu do zapowiedzi - z 9 na 10 grudnia, 00:20
  • 10. urodziny Uncharted - 10 grudnia, 02:00
  • The Last of Us Part 2: spotkanie z aktorami - 10 grudnia, 03:00

Transmisja na żywo w serwisach PlayStation, Twitch, YouTube lub na Facebooku.

Warto przypomnieć, że imprezy najpewniej nie otworzy już Andrew House, który od październiku nie jest już szefem Sony Interactive Entertainment. Zastąpi go Tsuyoshi „John” Kodera, dotychczasowy zastępca.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami