Destiny 2: Klątwa Ozyrysa rezerwuje część treści dla PS4

Jedna mapa w Tyglu.

Seria Destiny od samego początku stawia na tradycję rezerwowania części treści dla posiadaczy konsol PS3 i PS4. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącego DLC do Destiny 2 - Klątwa Ozyrysa.

Rozszerzenie debiutuje 5 grudnia, lecz tylko na PlayStation 4 dołączymy do rywalizacji na nowej mapie umieszczonej na Tytanie, na terenie Arkologii Nowy Pacyfik.

Lokacja pojawi się w trybie Tygla.

Sony zapewnia na oficjalnym blogu, że mapa pojawi się „wyłącznie na PlayStation”, choć treści tego typu zazwyczaj trafiają na pozostałe platformy sprzętowe, nawet jeśli trzeba na nie czekać cały rok.

1
2
3
4

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, które pojawiały się w minionych miesiącach, rozszerzenie pozwoli odwiedzić nową planetę - Merkurego. Dodatek skupi się na postaci tytułowego Ozyrysa - wygnańca i czarnoksiężnika, byłego mentora Ikory.

Możemy spodziewać się też dodatkowych aktywności grupowych, w tym nowego raidu - lub rozszerzenia tego istniejącego. Do tego patrole do eksploracji i trzecia strefa społecznościowa dla graczy, zapewne Latarnia znana z pierwszego Destiny. Maksymalny poziom postaci wzrośnie do 25, a Mocy do 330 (zapewne 335 z modami).

Klątwa Ozyrysa jest częścią przepustki sezonowej, razem z drugim większym dodatkiem, który ukaże się w przyszłości.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami