Nowe materiały z Red Dead Redemption 2 już 28 września

Prawdopodobnie trailer.

Studio Rockstar opublikowało w mediach społecznościowych grafikę z datą 28 września. Obrazek jasno sugeruje, że otrzymamy nowe informacje i materiały związane z Red Dead Redemption 2.

Najprawdopodobniej twórcy przygotowali kolejny zwiastun.

W maju, kiedy informowano o opóźnieniu premiery Red Dead Redemption 2, deweloperzy obiecywali, że nowe zapowiedzi nastąpią jeszcze przed końcem lata. Jak widać, nawet w tym przypadku zaliczono drobny poślizg.

rdr2cos
Liczymy na gameplay

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować wiosną 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Wydawca nie wspominał do tej pory nic na temat planów związanych z ewentualną wersją PC.

Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick powiedział niedawno, że „działalność Rockstara została zmieniona przez GTA Online”. Niektórzy dopatrują się w tym sugestii o mocnym nastawieniu na sieciowy tryb zabawy w nowym RDR.

Według pierwszych zapowiedzi twórców, otrzymamy „nadzwyczajną opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki”, oraz „ogromny i klimatyczny świat”, który ma zapewnić „fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej”.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami