Egzotyczny karabin dodatkiem do preorderów Destiny 2

Od grudnia dla wszystkich.

Bungie zdecydowało się na odważny krok i blokuje jedną z egzotycznych broni w Destiny 2 tylko dla osób składających zamówienia przedpremierowe - choć wyłączność jest ograniczona czasowo.

Gracze decydujący się na preorder otrzymają karabin Zimne serce, lub też - w oryginale - Coldheart. Jak na klasę trace rifle przystało, pukawka strzela ciągłym promieniem - w tym przypadku lodu.

1
Zimne serce

Zamówienie przedpremierowe oznacza, że broń trafi w nasze ręce już w dniu premiery, we wrześniu. Pozostali zainteresowani będą musieli poczekać do 5 grudnia, kiedy to element arsenału stanie się swobodnie dostępny, do znalezienia w grze.

Bonus wydaje się być dość kontrowersyjny, ponieważ egzotyczne bronie to najpotężniejszy, najbardziej poszukiwany sprzęt. W przeszłości kilka zablokowano wyłącznie dla Destiny na PS3 lub PS4, lecz nigdy dla preorderów.

To także znaczna aktualizacja względem pierwszej części serii, gdzie wcześniejszy zakup oznaczał niekiedy „zieloną” broń na 10. poziomie, do wyrzucenia po kilku godzinach rozgrywki.

Zimne serce zajmuje drugi slot na bronie. Karabiny trace rifle to całkowita nowość w Destiny 2, co sprawi, że karabin będzie zapewne jeszcze bardzie pożądany.

Kolejny bonus do zamówień przedpremierowych to specjalny model latającego robocika Ghost, który zajmie się zliczaniem liczby zabójstw i wyświetli stosowane informacje na ekranie.

Destiny 2 zadebiutuje 6 września na PS4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się dopiero pod koniec października i będzie dostępna tylko na platformie Battle.net. Beta na komputerach odbędzie się w sierpniu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami