Tryb Odliczanie i misja Strike w nowych materiałach z Destiny 2

Kilkadziesiąt minut gameplayu.

W sieci pojawiły się dwa materiały przedstawiające łącznie ponad 50 minut rozgrywki z opracowywanej przez studio Bungie strzelanki Destiny 2.

Nagrania - opublikowane przez kanał LevelCapGaming w serwisie YouTube i redakcję serwisu DualShockers - zarejestrowano podczas czwartkowego pokazu w Kalifornii. Oba pochodzą z wczesnej wersji alpha gry w wydaniu PS4.

Pierwszy film prezentuje rozgrywkę z nowego trybu rywalizacji, który twórcy wprowadzą w produkcji - Odliczania (w oryginale Countdown). Celem graczy jest podłożenie bomb w bazie wrogów lub wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej.

Zabawa toczy się do sześciu zwycięstw. W każdej rundzie role zespołów się odwracają - jedna ekipa musi więc zdetonować ładunki, a druga nie dopuścić do wybuchu.

Następny materiał pokazuje misję typu Strike o nazwie The Inverted Spire. Grupa graczy przemieszcza się po kolejnych lokacjach, stawiając czoła oponentom. Zadanie wieńczy starcie z silniejszym bossem - maszyną kontrolowaną przez sztuczną inteligencję.

Tradycyjnie postacie korzystają nie tylko z broni palnej, ale także umiejętności specjalnych. W przypadku zgonu, towarzysze mogą udzielić pomocy, ożywiając nieszczęśnika.

Destiny 2 zadebiutuje 8 września na PS4 i Xbox One w wersji z polskim dubbingiem. W planach jest jeszcze edycja PC, która jednak ukaże się w późniejszym, na razie niesprecyzowanym terminie.

Na komputerach osobistych gra będzie dystrybuowana - jako pierwszy tytuł spoza katalogu studia Blizzard - poprzez usługę Battle.net.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami