Call of Duty: Modern Warfare Remastered otrzyma cztery mapy

Najpierw na PS4.

Firma Activision poinformowała, że 21 marca na PlayStation 4 ukaże się Variety Map Pack - zestaw czterech dodatkowych map do Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

DLC pojawi się też na PC oraz konsoli Xbox One, ale data premiery wersji na obie platformy sprzętowe nie jest na razie znana.

01
Mapa Broadcast

Kosztujący 14,99 dolarów (ok. 61 zł) zestaw zaoferuje lokacje, które weszły w skład analogicznego rozszerzenia do oryginalnego Call of Duty 4: Modern Warfare - Broadcast, Chinatown, Creek i Killhouse.

Pierwsza osadzona jest w stacji telewizyjnej z misji „Charlie, nie surfuj”. Plansza posiada zarówno ciasne korytarze, jak i bardziej otwarte przestrzenie.

Kolejny poziom jest odświeżoną wersją mapy Carentan z dodatku do pierwszej odsłony Call of Duty. Arenę położono na terenie chińskiej dzielnicy, oświetlonej jasnymi lampami i neonami. Zmagania toczą się nocą.

Natomiast Creek osadzona jest na obszarach wiejskich. Planszę przedziela wąwóz - po jednej ze stron znajduje się farma, wodospad oraz tunele. Lokacja ma otwartą strukturę.

Ostatnią mapę - Killhouse - osadzono wewnątrz placówki szkoleniowej. Nie zabrakło zróżnicowanych makiet, które mogą posłużyć za kryjówkę przed ostrzałem wroga. Poziom stworzono z myślą o szybkich i dynamicznych starciach.

02
Mapa Chinatown

Poza wymienionymi lokacjami (odpowiednio odświeżonymi), nabywcy Variety Map Pack otrzymają dziesięć zrzutów zaopatrzenia z przedmiotami o łącznej wartości 20 dolarów. Osoby, które kupią rozszerzenie przed premierą, dostęp do tych paczek dostaną 14 marca.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered dołączane jest do ubiegłorocznej odsłony cyklu - Infinite Warfare - w edycjach Legacy, Legacy Pro oraz Digital Deluxe. Wbrew oczekiwaniom graczy, Activision na razie nie wydało gry osobno.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami