Twórcy gry akcji The Surge z niemieckiego studia Deck13 ogłosili na Twitterze, że produkcja zadebiutuje 16 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Dotychczas informowano jedynie o miesiącu, bez precyzowania konkretnej daty.

1
Nowa gra twórców Lords of the Fallen

Produkcja od twórców Lords of the Fallen osadzona jest w przyszłości, kiedy to globalne ocieplenie osiągnęło poziom krytyczny. Sytuacja stała się na tyle poważna, że doprowadziła do zapaści światowej gospodarki, pogrążając ludzi w biedzie.

Właśnie korporacja Creo - specjalizującej się w rozwiązywaniu „problemów ekologicznych" - wydaje się być odpowiedzialna za katastrofalne zmiany.

Główny bohater - Warren - zostaje zatrudniony jako pracownik wspomagany egzoszkieletem. Rutynowy zabieg wszczepienia w tkanki ciała wyposażenia niezbędnego do pracy zbiega się w czasie z katastrofą w głębi zakładu.

Gra stawia na starcia z pojedynczymi przeciwnikami. System walki pozwala celować w wybrane części ciała przeciwnika. Dzięki temu możemy na przykład zaatakować niechronione pancerzem fragmenty, zadając dodatkowe obrażenia.

Do tego możliwość tworzenia własnych przedmiotów. Kolejne zabawki Warren może produkować w specjalnych bazach operacyjnych, wykorzystując zgromadzone wcześniej elementy pokonanych robotów.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały