Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Pożyczone i zgubione

Misja poboczna związana z odzyskaniem pewnej książki.

Misję możesz rozpocząć po rozmowie z Falindą, handlarką którą znajdziesz przy jej straganie (#5 na mapie Mały Rynek). Tajemniczo wypowiadająca się istota oskarży głównego bohatera, że 10 lat temu pożyczył książkę, której nie oddał. Jej cechą charakterystyczną jest pieczęć w pięciu kolorach widniejąca na okładce. Zleceniodawczyni nie zdradzi przy tym żadnych innych szczegółów.

Aby kontynuować wykonywanie zadania musisz najpierw rozpocząć rozwiązywanie misji Chłodny, opanowany szelma. W jej trakcie dotrzesz do Zasypanego Rozwidlenia.

028
Skrzynie (1), w których znajdziesz Księgę Śpiewających Cierni.

Z lewej strony lokacji znajduje się silnik związany z misją poboczną Szara imitacja. Na lewo od niego są natomiast dwie skrzynie (1 na obrazku powyżej) z kilkoma przedmiotami. Jednym z nich jest Księga Śpiewających Cierni. Podnieś ją, po czym wróć do Falindy na Małym Rynku i oddaj jej znalezioną książkę.

Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Ofiara Rozpaczy

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Beleazar i bestia

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyznawcy Pana Wcieleń

Za wykonanie zadania otrzymasz 25 punktów doświadczenia oraz jedną z czterech książek do wyboru. Od ciebie zależy, którą z nich zatrzymasz dla siebie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami