Killer Instinct: Definitive Edition trafiło na PC

Zbiorcze wydanie bijatyki.

Dostępne dotychczas tylko na Xbox One zbiorcze wydanie bijatyki Killer Instinct o podtytule Definitive Edition ukazało się również na PC z systemem Windows 10.

Zestaw można nabyć w cyfrowym sklepie Microsoftu za 185 zł. Warto zaznaczyć, że wersja konsolowa jest tańsza i kosztuje 170 zł. Nie wiadomo jednak, skąd różnica w cenie.

01

W skład pakietu wchodzą wszystkie postacie z trzech sezonów produkcji - łącznie 26 wojowników. Wśród dostępnych bohaterów są między innymi specjalna edycja Shadow Jago oraz „gościnne” wizyty pokroju Arbitera z serii Halo, Rasha z Battletoads czy generała Raama z Gears of War.

Poza tym w zbiorczej edycji znalazło się 20 aren. Wszystkie lokacje zostały odświeżone i zaktualizowane o nowe oświetlenie, poprawiające wygląd poszczególnych plansz.

Zestaw zawiera również interaktywną mapę uniwersum gry, a także materiały wideo prezentujące kulisy powstawania produkcji oraz specjalne archiwum z wszystkimi zwiastunami i grafikami koncepcyjnymi.

Killer Instinct: Definitive Edition wydano w ramach programu Xbox Play Anywhere, co oznacza, że kupując cyfrową wersję PC otrzymujemy także edycję Xbox One (i odwrotnie). Ponadto posiadacze obu platform mogą grać ze sobą i przenosić zapisy rozgrywki między komputerem a konsolą.

We wpisie opublikowanym na blogu Xbox Wire twórcy bijatyki podkreślają jednocześnie, że to nie koniec - w planach są kolejne elementy rozwijające tytuł. Na razie przygotowano niespodziankę w formie nowego kostiumu dla postaci Thundera. Strój zostanie opublikowany za darmo 21 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami