Pierwsze testy Sea of Thieves odbędą się w następny weekend

Piracka gra.

W ubiegłym miesiącu studio Rare uruchomiło specjalny program umożliwiający rejestrowanie się do nadchodzących testów pirackiego Sea of Thieves. Teraz poinformowano, że pierwsza faza - „techniczna alpha” - odbędzie się w następny weekend, w dniach 16-18 grudnia.

Pierwsze testy będą jeszcze bardzo ograniczone, a zaproszenia dostanie tylko około tysiąca posiadaczy Xbox One.

1
Liczymy na powrót Rare do formy

„To daje nam odpowiednią skalę i pozwoli skupić się całkowicie na otrzymywanych opiniach. W późniejszym okresie będziemy stopniowo zwiększać liczbę graczy i częstotliwość sesji, wraz z rozwojem produkcji” - wyjaśnia Rare.

Osoby przystępujące do pierwszych testów będą zobowiązane do podpisania umowy o poufności, by w sieci nie pojawiły się materiały z rozgrywki w Sea of Thieves.

Otrzymaliśmy także materiał wideo na temat atrakcji czekających w wersji alpha. Gracze otrzymają mapę z lokalizacją skarbu. Produkcja odchodzi jednak znacząco od standardowych ułatwień w nawigacji w dzisiejszych grach wideo, więc będziemy musieli samodzielnie ustalić kurs, dotrzeć na wyspę, po czym zbadać charakterystyczne punkty na lądzie i wykopać skrzynię.

Następnym krokiem będzie zabranie skarbów do bazy i spieniężenie łupów, lecz w drodze powrotnej możemy zostać zaatakowani - na lądzie i na morzu. Przeciwnicy mogą nawet schować się na naszym okręcie, jeśli nikt go nie przypilnuje.

Sea of Thieves - wielki, morski sandbox w pirackich klimatach - ukaże się w przyszłym roku na PC i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami