Ruszyły poszukiwania sekretów ukrytych na mapach Battlefield 1

Seria słynie z easter eggów.

Pod „maską” wielu strzelanek studia DICE często znaleźć można świat dziwnych żartów i skomplikowanych wskazówek, prowadzących do rozbudowanych easter eggów.

1
Tajemnicze słuchawki

W przypadku Battlefielda 4 gracze poszukiwali żartów przez wiele miesięcy, odkrywając między innymi ogromnego rekina. Największa tajemnica czekała na znalezienie do grudnia ubiegłego roku, a śledztwo wymagało na przykład... rozszyfrowania kodu Morse'a po białorusku.

Kilka dni temu do sprzedaży trafiła najnowsza odsłona serii, więc posiadacze Battlefielda 1 ochoczo ruszyli na poszukiwanie sekretów. Są pewne nietypowe ślady, jak rozrzucone w pozornie losowych miejscach słuchawki.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Te znaleziono już na kilku mapach, w tym na Monte Grappa, Pustyni Synaj i Amiens. Poszukiwania dokumentuje użytkownik JackFrags, który zasłynął właśnie dzięki swoim śledztwom w BF4.

Po zbliżeniu się na odpowiednią odległość, słuchawki można podnieść, a te odegrają charakterystyczny dźwięk. Badanie map dopiero ruszyło i nie jest obecnie jasne, czy to początek kolejnej ogromnej tajemnicy, czy tylko pomniejszy żart.

Czekamy na odkrycie Złotego Pociągu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami