Video: Gramy w kampanię Battlefield 1

Przygoda na pustyni.

Battlefield 1, w przeciwieństwie do ubiegłorocznego Star Wars Battlefront, oferuje tryb fabularny dla jednego gracza. Kampania składa się z wprowadzenia i pięciu rozdziałów.

Każdy epizod to osobna, samodzielna historia z innym bohaterem. Poszczególne wątki nie łączą się, a każdy trwa około godziny. Odwiedzamy między innymi włoskie Alpy, front we Francji i tereny współczesnej Turcji.

Zobacz: Recenzja Battlefield 1 - fascynująca wojna

W naszym materiale prezentujemy fragmenty rozdziału, którego akcja rozgrywa się w Arabii. Bohaterką jest Beduinka, współpracowniczka słynnego Lawrence'a z Arabii.

Celem prezentowanej misji jest odwiedzenie trzech posterunków, znalezienie dowódcy i zlikwidowanie go. Można to zrobić wjeżdżając na koniu i rozpoczynając otwartą walkę, ale możliwe jest również zdecydowanie się na ciche podejście, czy też kradzież czołgu i wykorzystanie go w boju.

Battlefield 1 debiutuje 21 października. Już od dziś - 18 października - pełną zawartość gry otrzymują nabywcy Specjalnej Edycji Ochotnika na PC, PS4 lub Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami