Rockstar szykuje się do zapowiedzi sequela Red Dead Redemption?

Firma zmieniła logo na czerwone.

Niewykluczone, że deweloperzy z Rockstar Games przygotowują się do rychłej zapowiedzi kolejnej gry z serii Red Dead. Sugeruje to zmiana koloru tła logo firmy z żółtego na czerwony.

Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wspomniana barwa jest kojarzona właśnie z cyklem wirtualnych westernów od twórców Grand Theft Auto. Podobnie jak lekkie przetarcia, które widoczne są na udostępnionej przez studio grafice.

Zobacz: Zapowiedziano Red Dead Redemption 2 - bez wersji PC

O tym, że kolejna część serii powstaje, spekuluje się od dłuższego czasu. W kwietniu tego roku w internecie pojawiła się mapa, która rzekomo pochodzi z niezapowiedzianej dotąd produkcji.

Z obrazka wynika, że obszar gry będzie większy niż w poprzedniej odsłonie i zawierać ma więcej terenów z wodą. Powrócą podobno też regiony Tall Trees i Great Plans, choć będą wyglądały nieco inaczej, ponieważ tytuł miałby być prequelem Red Dead Redemption.

01
Zmiana logo studia Rockstar zwiastuje rychłą zapowiedź nowej części Red Dead?

Natomiast w maju przedstawiciele firmy Take-Two Interactive ujawnili, że studio Rockstar Games „ciężko pracuje” nad kolejnymi projektami. Zapewnili jednocześnie, że nowa produkcja deweloperów zostanie zapowiedziana „wkrótce”.

Warto zwrócić uwagę, że ostatnio twórcy GTA zaczęli przypominać graczom o serii osadzonej na Dzikim Zachodzie. Kilka dni temu na PS4 wydano pierwszą część cyklu o nazwie Red Dead Revolver, a w lipcu Red Dead Redemption trafiło na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami