Przejrzysta woda - mod do Fallout 4

Mod zmieniający wodę na czystszą i mniej napromieniowaną.  

Pamiętając Fallouta 3, przypomnimy sobie jak bardzo fabuła gry koncentrowała się na oczyszczeniu wody na Stołecznych Pustkowiach. Brudna i skażona woda nie nadawała się do picia, a my ze swoim ojcem stawialiśmy czoła wyzwaniu przywrócenia wody zdatnej do picia dla ludzi pustkowi. W Fallout 4 problem brudnej i zanieczyszczonej wody powraca, a my - korzystając oczywiście z modów - możemy wcielić się po raz kolejny w wybawiciela pustkowi.

Mod, który zainstalujemy, wpływa zarówno na wygląd, jak i właściwości wody - zarówno tej występującej w środowisku, jak i pitnej, zalegającej w kranach i innych zbiornikach. Przy instalacji do wyboru mamy trzy różne poziomy napromieniowania wody. Pierwszy - całkowicie usuwający radiację, standardowy oraz - dla wymagających - zwiększony poziom radiacji.

Instalacja moda przebiega standardowo, a za pomocą menadżera modów Nexus wybierzemy odpowiednią opcje. Omówiliśmy wybór poziomu napromieniowania, jednak główną zawartością moda jest zmiana wyglądu wody. Cztery warianty sprawiają, że woda wygląda na podwójnie przejrzystą, całkowicie oczyszczoną, lub nadając kolory tropikalne. Czy woda może być bardziej niebieska? Porzućmy więc realizm i brud post-apokaliptycznego świata, zanurzając się się w zdrowej i krystalicznie czystej wodzie. Czwarty wariant przywraca standardowy, czysty wygląd wody.

Jak działa mod?

Oczyszczona woda w trzech wariantach: zwykły, czysty, kryształowy, i tropikalny zmieniając wygląd wody, a także jej kolor. To jednak nie wszystko. Mod daje nam możliwość zmniejszenia napromieniowania wodnej części mapy, dzięki czemu z powodzeniem zwiedzimy dotychczas niedostępne partie Wspólnoty.

Jak zainstalować moda?

Mod instalujemy za pomocą programu Nexus Mod Manager. Wystarczy że na stronie moda wybierzemy „FILES” a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Więcej do budowania osad - mod do Fallout 4

Kolejny mod to zatrzęsienie nowych obiektów, które będziemy mogli wybudować w naszej osadzie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami