Łuski na ziemi - mod do Fallout 4

Więcej łusek po wystrzałach.

Prawdopodobnie wielokrotnie, po strzelaninie na ulicach Bostonu, zastanawialiśmy się gdzie są wszystkie łuski po wystrzelonych nabojach. Łuski, jak i znikające magazynki, są elementami dynamicznego świata, na które niespecjalnie zwraca się uwagę. Mod poświęcony łuskom po pociskach sprawi, że staną się bardziej widocznym elementem rozgrywki.

Mod zmienia pewne wartości w plikach gry i, jak w przypadku podobnych modów, nie wymaga obsługi konsoli komend z powodu zdefiniowanych ustawień. Jest więc łatwy w obsłudze nawet dla osób grających na poziomie „Przetrwanie”. Co jednak dokładnie robi mod? Modyfikuje czas przez jaki wyświetlane są na ziemi łuski, nasze oraz przeciwników, a także zwiększa ich ilość nie wpływając znacząco na wydajność gry.

Domyślnie łuski widoczne są przez 5 sekund. Od teraz czas wyświetlania zostaje zmieniony do dziesięciu minut, a liczba łusek zostaje zwiększona z 25 sztuk do 1500. Możemy więc zasypać pole bitwy drobnymi łuskami z naszej broni palnej. Co jednak z widocznością? Normalnie gra pozwala nam widzieć łuski z broni przeciwników z pewnej odległości. Mod zmienia wartość bazową z poziomu 512 na 51200. Łuski więc oglądać będziemy mogli ze 100 razy większej odległości.

Jak działa mod?

Mod wydłuża czas, przez jaki wyświetlane są na ziemi łuski po pociskach, z wartości pięciu sekund na 600. Dodatkowo mod zwiększa dystans widoczności łusek z 512 sztuk na 51200. Najważniejszą częścią jest jednak ilość widocznych na ziemi łusek, która to wartość została zmieniona z 25 sztuk na 1500. Mod nie wpływa znacząco na wydajność komputera.

001

Jak zainstalować moda?

Mod instalujemy poprzez odwiedzenie zakładki „FILES” na stronie moda. Następnie wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER”, pobieramy i aktywujemy plik w Nexus Mod Managerze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Lepsze Dobre Sąsiedztwo i Trzecia Szyna - mod do Fallout 4

Kolejny mod przemodelowuje Dobre Sąsiedztwo, dodając NPCów nowe tekstury i ogólnie poprawiając wygląd tego osiedla

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami