Oszuści w The Division będą banowani po pierwszym wykroczeniu

Twórcy zaostrzają kary.

Deweloperzy z Ubisoft Massive poinformowali, że zaczną karać oszustów permanentnymi banami już przy pierwszym złamaniu regulaminu.

Do tej pory deweloperzy stosowali lżejszą karę w postaci zablokowania dostępu do gry na czternaście dni. Po tym okresie niektórzy ponownie oszukiwali i wykorzystywali błędy dla własnej korzyści.

„Po serii czasowych zawieszeń oraz banów stało się dla nas jasne, że chociaż poczyniliśmy duży postęp w wykrywaniu oszustw, czternastodniowe blokady nie odstraszały wystarczający skutecznie” - napisali twórcy na oficjalnym blogu.

„Opierając się na waszych opiniach i naszych własnych obserwacjach oszustów powracających do gry, postanowiliśmy zaostrzyć naszą strategię: od teraz będziemy banować na stałe każdego oszusta, już przy pierwszym wykroczeniu”.

Surowa kara spotka wszystkich, którzy będą w jakikolwiek sposób korzystać z nielegalnego oprogramowania ingerującego w działanie The Division.

Ubisoft zaostrzył też niedawno zasady walki z oszustami w Rainbow Six Siege.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami