Pierwsza godzina rozgrywki ze strzelanki Homefront: The Revolution

Jest też trailer fabularny.

Eurogamer miał już okazję zagrać w Homefront: The Revolution, które na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się 20 maja.

01

Filmik z zapisem pierwszej godziny zabawy znaleźć można poniżej, razem z najnowszym zwiastunem fabularnym. Przed seansem należy jednak pamiętać, że materiał zawiera informacje dotyczące rozwoju fabuły.

Gameplay pochodzi z wersji PC, którą uruchomiono na komputerze z procesorem Intel i7 i kartą graficzną GeForce GTX 960. Mimo ze konfiguracja była wyższa od zalecanej, czasami dochodziło do spadku płynności.

W grze wcielamy się w członka ruchu oporu, próbującego wyzwolić Filadelfie z rąk najeźdźców. Na swoim wyposażeniu znajdziemy nie tylko tradycyjne „pukawki”, ale i różnego rodzaju gadżety pokroju zdalnie detonowanych ładunków wybuchowych.

Pojawi się też możliwość hakowania elektroniki przeciwnika, w tym wieżyczek strażniczych i dronów. Posiadany sprzęt będzie można rozbudowywać, modyfikując jego ekwipunek. Przykładowo strzelbę w kilka sekund zamienimy w automat lub wyrzutnię pocisków zapalających.

Sama produkcja będzie strzelanką osadzoną w świecie o częściowo otwartej strukturze. Filadelfia zostanie podzielona na trzy strefy, które gracze będą stopniowo odbijać.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami