Pierwsza godzina rozgrywki ze strzelanki Homefront: The Revolution

Jest też trailer fabularny.

Eurogamer miał już okazję zagrać w Homefront: The Revolution, które na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się 20 maja.

01

Filmik z zapisem pierwszej godziny zabawy znaleźć można poniżej, razem z najnowszym zwiastunem fabularnym. Przed seansem należy jednak pamiętać, że materiał zawiera informacje dotyczące rozwoju fabuły.

Gameplay pochodzi z wersji PC, którą uruchomiono na komputerze z procesorem Intel i7 i kartą graficzną GeForce GTX 960. Mimo ze konfiguracja była wyższa od zalecanej, czasami dochodziło do spadku płynności.

W grze wcielamy się w członka ruchu oporu, próbującego wyzwolić Filadelfie z rąk najeźdźców. Na swoim wyposażeniu znajdziemy nie tylko tradycyjne „pukawki”, ale i różnego rodzaju gadżety pokroju zdalnie detonowanych ładunków wybuchowych.

Pojawi się też możliwość hakowania elektroniki przeciwnika, w tym wieżyczek strażniczych i dronów. Posiadany sprzęt będzie można rozbudowywać, modyfikując jego ekwipunek. Przykładowo strzelbę w kilka sekund zamienimy w automat lub wyrzutnię pocisków zapalających.

Sama produkcja będzie strzelanką osadzoną w świecie o częściowo otwartej strukturze. Filadelfia zostanie podzielona na trzy strefy, które gracze będą stopniowo odbijać.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami