Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Znaleziono zaginiony kod, który odblokowuje TimeSplitters 2 w Homefront: The Revolution

Pełna wersja tytułu ukryta w innej grze.
  • W Homefront: The Revolution można uruchomić pełną wersję TimeSplitters 2
  • Dostęp do wszystkich etapów gry wymaga kodu, który do tej pory uznawano za zaginiony
  • Kombinację po latach odnaleziono

Homefront: The Revolution zawiera pełną wersję TimeSplitters 2, czyli strzelanki z 2002 roku. Dostęp do gry wymaga jednak kodu, który do niedawna uznawany był za zaginiony.

Pozycja była obecna w nowszej produkcji od samego początku - tytuł można uruchomić na automacie umiejscowionym w jednym z poziomów. Dotychczas gracze mogli ukończyć tylko dwa pierwsze etapy klasyka: na Syberii i w Chicago.

Kilka dni temu programista, który pracował przy Homefront: The Revolution - Mat Phillips - ujawnił, że tak naprawdę w grze zaimplementowano pełną wersję TimeSplitters 2. Dostęp do pozostałych misji wymaga jednak aktywacji kodu, którego nigdy nie opublikowano.

Według dewelopera, kombinacja zaginęła - zapisał ją w notatniku, którego już nie posiada. Instrukcję przekazał wcześniej przyjacielowi, który co prawda udostępnił ją na Discordzie, ale mężczyźnie nikt nie uwierzył i został zbanowany za rzekome kłamstwo.

Wspomnianym znajomym Phillipsa jest Spencer Perreault z Microsoftu. Okazało się, że nadal dysponuje kodem i ujawnił komendę na Twitterze: na padzie do Xboksa należy wcisnąć LT + góra, LT + góra, dół, LT + prawo, RT + lewo, RT + B, LT + Y, LT + Y, RT + X, LT + A.

TimeSplitters 2 to produkcja Free Radical Design, na bazie którego powstało studio Dambuster - zespół odpowiedzialny za Homefront: The Revolution. Warto zaznaczyć, że nowa wersja starszego z tytułów dostosowana jest do zabawy w 4K i zawiera multiplayer.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze