Rockstar obiecuje „masywne” aktualizacje dla GTA Online

Na nadchodzące miesiące.

Rockstar Games zapewnia, że nie zamierza rezygnować z kury znoszącej złote jajka, znanej także jako GTA Online. W planach na najbliższe miesiące są kolejne rozszerzenia dla tego trybu.

1

To między innymi „dalsze przygody w finansach i zbrodni”, czyli lukratywny biznes przemytu kontrabandy dla organizacji gracza. Postać dysponować będzie centrum dowodzenia oraz siecią magazynów z nie do końca legalnym towarem.

„Zarządzaj zasobami prosto z biura, kupuj i sprzedawaj cokolwiek, od drogocennych klejnotów, do narkotyków i lekarstw” - czytamy na oficjalnej stronie studia.

Do tego akcja „w terenie”, czyli przewożenie towaru razem z kolegami, czy też dbanie o bezpieczeństwo magazynów, które będą mogły najwyraźniej zostać zaatakowane.

Najbliższe miesiące w GTA Online to także atrakcje dla fanów czterech kółek, związane głównie z akrobacjami i szalonymi wyczynami. Twórcy przygotowują całe pojazdy, ale także dodatkowe rekwizyty do edytora.

Rockstar zamierza również kontynuować organizację tematycznych tygodni z bonusami, dodającymi więcej punktów reputacji czy wirtualnych dolarów.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami