The Division - pierwszy gracz osiągnął maksymalny poziom doświadczenia

Po 130 godzinach gry.

The Division miało premierę 10 dni temu. Tyle wystarczyło, by pierwszy gracz osiągnął swoją postacią maksymalny poziom doświadczenia.

2

Niejaki „Chaos 3SK” potrzebował na ten cel 130 godzin, spędzonych bezpośrednio w grze. Użytkownik zdobył 30 poziom w zwykłym trybie oraz 99 w Strefie Mroku - dowiadujemy się ze strony Ubisoftu.

Przygoda gracza z The Division zaczęła się zaledwie 41 sekund po oficjalnym starcie serwerów. Obecnie zadaje on 100 tysięcy obrażeń na sekundę, a na swoim koncie ma ponad 15 tysięcy zabójstw.

Dla osób, które zbliżają się do maksymalnego poziomu doświadczenia, Ubisoft przygotowuje dwie darmowe aktualizacje.

Najazdy to pierwsza z nich, wprowadzająca specjalne „raidy”. Maksymalnie czteroosobowe drużyny zmierzą się z wymagającym przeciwnikiem w nowych lokacjach. Premiera w kwietniu.

W maju zadebiutuje drugie rozszerzenie - Konflikt. Skupi się na nowościach w Strefie Mroku, jednak obecnie nie wiadomo zbyt wiele na ich temat. Pojawi się także nowy Najazd, zlokalizowany na Rondzie Kolumba.

W czerwcu ukaże się pierwsze płatne DLC - Podziemie. Gracze będą mogli zwiedzić korytarze i tunele metra zlokalizowane pod miastem. Kolejne dodatki zadebiutują w okresie letnim.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (15)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami