The Division bez transakcji cyfrowych - zapewnia Ubisoft

Czym są Phoenix Credits?

Przedstawiciel Ubisoftu powtórzył na Twitterze, że sieciowa strzelanka The Division od Ubisoftu pozbawiona będzie transakcji cyfrowych.

1
Nie zabraknie skórek na bronie

„Wiele osób obawia się waluty dostępnej przez mikrotransakcje, do kupowania ekwipunku, co przekłada się na system Pay to Win” - napisał jeden z graczy, odnosząc się do istnienia punktów „Phoenix Credits”, znalezionych w wersji beta.

Wygląda jednak na to, że zdobędziemy je podczas rozgrywki, a nie za pieniądze. „Nie będzie transakcji cyfrowych, a już na pewno P2W” - odparł Natchai Stappers, zajmujący się kontaktami ze społecznością.

Więcej detali na temat systemu Phoenix Credits mamy poznać w przyszłości.

Na początku roku dyrektor kreatywny Magnus Jansen potwierdził, że dla The Division rozważano mikrotransakcje, ale ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu.

- Mamy plany na DLC, ale na razie o nich nie mówimy. Za dodatek trzeba będzie oczywiście zapłacić, ale poza tym nie będzie żadnych mikrotransakcji - dodał, mówiąc o dodatkowych skórkach.

Osobną kwestią pozostaje to, jak drogie będą takie mniejsze rozszerzenia i czy przypadkiem nie będzie można określić ich mianem „mikro”...

- Nie jestem pewien co można ogólnie uznać za definicję „mikropłatności”, ale w naszej grze nie możesz płacić za zdobywanie przewagi - zapewnił.

The Division ukaże się 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami