Nowa aktualizacja Fallout 4 dostępna na PC

Przed końcem tygodnia trafi również na konsole.

Twórcy Fallout 4 udostępnili na Steamie najnowszą aktualizację gry. Plik zajmuje niecałe 100 MB. Przed końcem tygodnia patch trafi też na Xbox One i PlayStation 4.

Pełną listę zmian i usprawnień można znaleźć na oficjalnym forum.

Projektanci wyeliminowali błąd, który sprawiał, że bohater tracił w walce kończyny - w tym nawet głowę - chociaż nie ginął. Poprawiono też system „rozczłonkowywania” mieszkańców krypty 81.

Po instalacji patcha towarzysze powinni bez problemów korzystać z pancerza wspomaganego. Usprawniono również wyświetlanie się napisów w niektórych fragmentach.

Co ważne, wersja PC otrzyma nową opcję graficzną HBAO+, której zabrakło w wydaniu premierowym. Wprowadzono także nowe efekty odłamków powstających w wyniku ostrzeliwania powierzchni.

Usprawniono ogólną stabilność i wydajność gry. Nie powinny już występować drobne spadki płynności podczas korzystania z przyrządów celowniczych broni.

Miłośników budowania i elektryczności ucieszy zapewne fakt, że tworzenie przewodów nie będzie już zużywać zapasów miedzi.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami