Rozbudowane pancerze - mod do Fallout 4

Mod pozwalający dodać odrobinę szyku pancerzom mieszkańców pustkowi.

Fallout 4 pozwala na przebranie postaci na wiele wyszukanych sposobów. Możemy nosić wspaniałe suknie wieczorowe, trzyczęściowy garnitur, skórzaną kurtkę lub połatany strój bandyty. To jak wyglądać będzie postać zależy od naszej kreatywności. Są jednak pewne limity.

Twórcy gry, po napotkaniu problemów z przenikaniem, zablokowali możliwość łączenia strojów. O modzie, który pozwala nam to obejść, już pisaliśmy. Teraz otwierają się przed nami dodatkowe opcje ochronne dla stroi.

Tworząc ubiór dla naszej postaci, z tym modem możemy uwzględnić dodatkowe atrybuty ochronne. W stroje i kapelusze wpleciemy powłokę pancerną, a na suknię założymy napierśnik i naramienniki. Dodatkowo ta modyfikacja wspiera inne mody związane z wyglądem postaci i jest sugerowana przy ich instalacji.

Jak działa mod?

Mod daje nam możliwość ulepszania stroi w warsztacie płatnerskim. Dzięki niemu złączymy dotychczas niekompatybilne stroje, czapki i akcesoria. Do większości ubrań dodamy także splot balistyczny i ulepszenia związane ze strojem z krypty.

Jak zainstalować moda?

Proces instalacji wymaga znajomości programy Nexus Mod Manager. Pełną instrukcję i obsługiwane pliki znajdziemy na stronie moda.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Wskaźnik stosunku wagi do wartości przedmiotu - mod do Fallout 4

Na następnej stronie znajduje się mod, którego instalacja powinna być obowiązkiem każdego złomiarza z Bostonu. Stosunek wartości do wagi da nam szersze spojrzenie na to, co warto ze sobą zabrać.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami