Strzelanka Helldivers z konsol Sony debiutuje 7 grudnia na PC

Ruszyły preordery.

Kooperacyjna, dynamiczna strzelanka Helldivers ukaże się w wersji PC już 7 grudnia, po debiucie na PlayStation 3, PS4 i PS Vita w marcu tego roku.

1
Magicka w kosmosie? Dlaczego nie.

Gracze na komputerach osobistych otrzymają wszystkie wydane do tej pory DLC, ale w zależności od wydania. Za grę odpowiada studio Arrowhead, twórcy pierwszej odsłony serii Magicka.

Na Steamie można już składać zamówienia przedpremierowe, gwarantujące dostęp do trzech większych rozszerzeń, jednego mniejszego dodatku oraz wcześniejszego dostępu do gry - o 3 dni.

Powyższe elementy to zawartość wydania Vanguard Edition, wycenionego na 20 euro (ok. 85 zł). Jest też Digital Deluxe Edition za 30 euro (ok. 128 zł), obejmujące dodatkowo 14 kolejnych DLC z bronią i strojami dla postaci.

Produkcja oferuje lokalną i sieciową kooperację dla maksymalnie czterech osób, losowo generowane mapy pełne obcych do pokonania, rozwój postaci czy zdolności specjalne. Akcję obserwujemy z góry, w rzucie izometrycznym.

„Helldivers to świetna strzelanka - wymagająca, angażująca i najzwyczajniej w świecie sprawiająca sporo frajdy” - napisał Mateusz w recenzji wersji PlayStation 4.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami