Nowe wydarzenia w trybie Freemode w GTA Online od 15 września

Polowanie na wilkołaka i inne rodzaje zabawy.

Deweloperzy ze studia Rockstar wprowadzą nową zawartość do GTA Online. W trybie Freemode dostępne będą różne wydarzenia, dla wszystkich obecnych na serwerze.

Aby wziąć udział w eventach, nie trzeba będzie wchodzić do osobnego lobby czy wyszukiwać gry z oddzielnej listy. Akcje rozpoczną się po prostu w konkretnym miejscu w Los Santos.

King of the Castle pozwoli na zabawę w przejęcie i utrzymanie punktu kontrolnego, a w Moving Target zasiądziemy za kierownicą wozu opancerzonego i będziemy jednocześnie celem do zniszczenia dla innych użytkowników.

Penned In stworzy wokół grupy pojazdów kopułę, w której trzeba będzie się utrzymać. Wreszcie, wydarzenie Hunt the Best sprawi, że jeden z graczy zamieni się w wilkołaka, a inni będą musieli upolować bestię.

Twórcy przygotują opcję zablokowania wydarzeń tego typu. Wraz z aktualizacją do GTA Online trafią też nowe tryby do tradycyjnej rozgrywki wieloosobowej oraz Rockstar Editor - do wersji na konsole PS4 i Xbox One.

Aktualizacja będzie dostępna 15 września.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami