GTA Online - Jak zdobyć Hydrę i Valkyrię

Egzotyczne i pożądane pojazdy w GTA Online - każdy chce je mieć.

To jedne z najbardziej egzotycznych i pożądanych pojazdów w sieciowych Napadach GTA 5. Ale jak je zdobyć? I ile kosztują?

Wszyscy pragną Hydry, nowego samolotu pionowego startu i lądowania, wzorowanego na brytyjskim Harrierze. Wszyscy pragną też Valkyrii, czyli bojowego śmigłowca, wyposażonego w dwa boczne karabiny obrotowe dla pasażerów i działko skierowane do przodu.

Ale jak je zdobyć? I ile kosztują?

Jak zdobyć Hydrę

Hydrę odblokować można poprzez robotę EMP w skoku na Humane Labs, czyli trzecim z pięciu Napadów. EMP to trzecia misja przygotowawcza w tym Napadzie. Samolot dostępny będzie w sprzedaży po udanym zakończeniu tego scenariusza.

W EMP zagramy tylko jeśli hostowaliśmy wcześniej Akcję we Fleeca i Ucieczkę z Więzienia. Jeśli nie hostowaliśmy tych dwóch Napadów, musimy liczyć na znajomego lub - w najgorszym przypadku - na łut szczęścia. Należy uważnie obserwować zaproszenia i wskoczyć do akcji, gdy tylko pojawią się chętni na wykonanie EMP.

Aby kupić samolot, trzeba odwiedzić stronę Warstock Cash & Carry we wbudowanej przeglądarce.

Ile kosztuje Hydra?

Czas na mniej wesołą wiadomość. Zakup Hydry to wydatek rzędu 3 milionów dolarów. Lepiej przygotować odpowiednie zasoby gotówki, wykonując inne Napady i aktywności.

2

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także: GTA 5 - Poradnik, Solucja - kompletny opis przejścia, wszystkie sekrety

Jak zdobyć Valkyrię

Valkyrię odblokujemy - jakże by inaczej - po wykonaniu misji Valkyrie w skoku na Humane Labs czyli trzecim z pięciu Napadów. Valkyrie to czwarta misja przygotowawcza w tym Napadzie. Śmigłowiec dostępny będzie w sprzedaży po udanym zakończeniu tego scenariusza.

Ponownie, w Valkyrię zagramy tylko jeśli hostowaliśmy wcześniej Akcję we Fleeca i Ucieczkę z Więzienia. Jeśli nie hostowaliśmy tych dwóch Napadów, musimy liczyć na znajomego lub - w najgorszym przypadku - na łut szczęścia. Należy uważnie obserwować zaproszenia i wskoczyć do akcji, gdy tylko pojawią się chętni na wykonanie tej misji.

Wiropłat znajdziemy następnie w przeglądarce internetowej gry, w sklepie Warstock Cache & Carry.

Ile kosztuje Valkyria?

3

Śmigłowiec jest nieco tańszy od Hydry, ale niewiele. Cenę ustalono na 2,85 mln dolarów, więc ponownie warto zadbać o odpowiednie środki przed przystąpieniem do misji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami