Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster także na PlayStation 4 - raport

AKTUALIZACJA: Wydawca potwierdza.

Aktualizacja (11.12.2014): Square Enix potwierdziło oficjalnie, że gry Final Fantasy 10 i 10-2 HD doczekają się odświeżonych odsłon na PlayStation 4.

Premiera wiosną przyszłego roku, a twórcy planują wykorzystać „unikatowe funkcje konsoli”. Nie podano jednak, co to oznacza. Cenę zestawu z dwoma grami ustalono na 50 euro (ok. 210 zł).

Dowiedzieliśmy się też, że za potwierdzoną wcześniej konwersję Final Fantasy 7 na PlayStation 4 zapłacimy 16 euro (ok. 67 zł).

*

Oryginalna wiadomość (08.12.2014): Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster trafi na konsolę PlayStation 4 - wynika z informacji znalezówonych przez użytkownika forum NeoGAF we francuskim sklepie Square Enix.

Konwersja miałaby zadebiutować wiosną 2015 roku. Zestaw dwóch odświeżonych tytułów z PlayStation 2 trafił już na przenośną konsolę PS Vita oraz na PlayStation 3 w marcu.

Square Enix nie wystosowało jeszcze komentarza w sprawie nowej wersji gry.

Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster oferuje - poza ulepszoną grafiką - zremasterowaną ścieżkę dźwiękową oraz wsparcie dla Trofeów. Gra opowiada o grupie bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z potężnym potworem zagrażającym życiu wielu niewinnych osób.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami