Nowy opis Resident Evil Revelations 2 sugeruje trzecią postać gracza

Uwaga na spoilery!

Informacje opublikowane przez organizację ESRB sugerują, że w epizodycznym horrorze Resident Evil Revelations 2 wcielimy się nie w dwie, lecz w trzy postacie.

1
Moira i Claire

UWAGA NA SPOILERY PONIŻEJ!

Studio Capcom potwierdziło dotychczas Moirę Burton oraz powrót Claire Redfield w dwóch głównych rolach produkcji.

Moira to córka Barry'ego Burtona, znanego bardzo dobrze fanom Resident Evil 1, lecz nieobecnego w nowszych odsłonach cyklu.

Jak wynika z informacji organizacji ESRB, przyznającej grom kategorie wiekowe w Stanach Zjednoczonych, Barry będzie trzecią postacią, w jaką wcielimy się w horrorze.

„To przygodowa gra akcji, w której gracz wciela się w rolę uwięzionej kobiety i ojca, szukającego swojej córki w więzieniu na wyspie” - czytamy w opisie (dzięki, DualShockers).

Uwięziona kobieta to zapewne Claire, a ojciec szukający córki - Barry. Capcom nie zdecydował się potwierdzić informacji.

Jak wiemy z pierwszych zapowiedzi, na początku rozgrywki Claire i Moira budzą się w opuszczonym więzieniu na wyspie, pełnym zainfekowanych skazańców. Pierwsza kobieta ma dostęp do arsenału, a druga stanowi wsparcie.

„Gracze używają pistoletów, karabinów maszynowych, wyrzutni rakiet, strzelb i noży do zabicia zombie i zmutowanych potworów” - zauważa ESRB. „Walkę podkreślają okrzyki bólu, realistyczne wystrzały i duże bryzgi krwi.”

„Kilku przeciwników przedstawiono z organami wewnętrznymi na wierzchu, a jedna ze scen prezentuje odcinanie głowy przeciwnika w zwolnionym tempie. Inna scena to postać strzelająca sobie w głowę z pistoletu, co skutkuje dużą fontanną krwi.”

Resident Evil Revelations 2 ukaże się na początku przyszłego roku w czterech częściach, na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami