Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lokalna kooperacja w Resident Evil Revelations 2 na PC dzięki modyfikacji

Gdzie Capcom nie może...

Część graczy z niezadowoleniem przyjęła informację o tym, że Resident Evil Revelations 2 na PC jest pozbawione trybu lokalnej kooperacji w kampanii, pomimo przedpremierowych zapewnień.

Sprawą postanowił zająć się użytkownik o pseudonimie „FluffyQuack”, przygotowując modyfikację o nie mniej przyjaznej nazwie Fluffy Manager 5000. Projekt udostępnia wspólną zabawę na podzielonym ekranie, lecz ma jeszcze kilka usterek do rozwiązania - obecnie wymaga do działania pada.

Fluffy Manager 5000 posiada także wbudowany trainer i umożliwia zarządzanie pozostałymi zainstalowanymi modami, także w innych odsłonach serii Resident Evil. Jedną z opcji jest między innymi pominięcie animacji otwierania drzwi w wydanym niedawno Resident Evil HD Remaster.

Lokalna kooperacja działa tylko w kampanii fabularnej - bez wsparcia dla trybu Raid, który otrzyma opcję sieciowej współpracy po opublikowaniu wszystkich odcinków Revelations 2.

„Revelations 2 dopiero się rozkręca. Chociaż pierwsza połowa premierowego epizodu nie imponuje, to druga nadrabia zaległości i sugeruje, że kolejne odcinki będą przyjemną przygodą” - napisał Mateusz w recenzji pierwszego epizodu.

Poniżej prezentacja moda w materiale wideo.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze