Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil Revelations 2 na PC jednak z lokalną kooperacją

W kampanii i trybie Raid.

Capcom zmienił zdanie - pecetowa wersja horroru Resident Evil Revelations 2 otrzyma możliwość gry w lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie.

Co dwie głowy...

Część graczy z niezadowoleniem przyjęła informację o tym, że gra jest pozbawiona tej opcji pomimo przedpremierowych zapewnień i reklam. Sprawy w swoje ręcę wziął nawet twórca modyfikacji.

Teraz wydawca opublikował na Steamie testową wersję aktualizacji przywracającej lokalną kooperację.

„Chcemy oddać tę opcję w ręce graczy tak szybko, jak to tylko możliwe, więc całość może nie być jeszcze dopracowana w stu procentach” - napisano w komunikacie.

Do rozgrywki dołączamy poprzez wciśnięcie przycisku Start na drugim kontrolerze. Po powrocie do głównego menu gra automatycznie wraca do pełnego ekranu.

Resident Evil Revelations 2 na PC nadal pozbawione jest sieciowej kooperacji w trybie Raid. Ta opcja ma pojawić po wydaniu wszystkich odcinków kampanii fabularnej, po 20 marca. Raid to zręcznościowy dodatek, koncentrujący się na akcji w ramach ponad 200 coraz trudniejszych misji.

„Gra dopiero się rozkręca. Chociaż pierwsza połowa premierowego epizodu nie imponuje, to druga nadrabia zaległości i sugeruje, że kolejne odcinki będą przyjemną przygodą” - napisał Mateusz w recenzji pierwszego epizodu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze