Aktualizacja 2.1.1 do Diablo 3 na PC to potężniejsze przywołańce Szamana

Oraz szereg innych zmian.

Blizzard opublikował nową aktualizację do Diablo 3, oznaczoną numerem 2.1.1. Patch wprowadza szereg poprawek, takich jak zwiększenie mocy przywołańców i droższe zakupy u Kadali w Trybie Przygodowym.

Pomocnicy przywoływani do akcji przez Szamanów otrzymali więcej punktów zdrowia i ulepszoną szybkość ruchów. „Chcemy, aby przywołańce były w stanie przetrwać w ogniu walki mniej więcej tak długo, jak postacie graczy, którzy wezwali je do siebie” - napisano w uzasadnieniu modyfikacji.

„Znacząco zwiększono” koszt zakupów u Kadali w Trybie Przygodowym. Aby zrekompensować wydawanie większej liczby Blood Shards, szansa na otrzymanie od niej przedmiotu legendarnego została odpowiednio podniesiona.

Zmniejszono też koszt wstawiania kamieni szlachetnych do ekwipunku, a twórcy zapewniają, że mają „długoterminowe plany dotyczące znalezienia szerszego zastosowania dla nadwyżki zgromadzonych przez graczy klejnotów”.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

prepared
Ci państwo są gotowi do akcji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami