Resident Evil: Revelations 2 będzie sprzedawane w odcinkach

AKTUALIZACJA: Opublikowano trailer.

Aktualizacja (11.09.2014): Capcom opublikował pierwszy, krótki zwiastun horroru Resident Evil: Revelations 2.

*

Oryginalna wiadomość (10.09.2014): Deweloperzy ze studia Capcom poinformowali dziś, że Resident Evil: Revelations 2 będzie grą rozprowadzaną w epizodach.

rev2
Przewidujemy: Na początku przygody panie nie będą za sobą przepadać.

Twórcy przygotowują w sumie cztery odcinki. Każdy wyceniony został na ok. 25 zł. Co ciekawe, zakup wszystkich epizodów z góry będzie wiązał się z wydatkiem rzędu 105 zł.

Kolejne rozdziały opowieści mają ukazywać się co tydzień. Gra ma zadebiutować na początku 2015 roku. Gdy wszystkie odcinki będą już dostępne, w sklepach pojawi się pudełkowe, zbiorcze wydanie całej opowieści.

Akcja Revelations 2 jest osadzona między wydarzeniami piątej i szóstek odsłony cyklu Resident Evil. Gracze wcielą się w Claire Redfield, bohaterkę znaną choćby z Resident Evil 2 czy Resident Evil Code: Veronica. To młodsza siostra Chrisa Redfielda.

Dziewczyna zostanie porwana i postara się wydostać z tajemniczej wyspy razem z Moirą Burton, córką Barry'ego Burtona znanego z pierwszej odsłony Resident Evil.

Gra zaoferuje tryb kooperacji. Drugi użytkownik przejmie kontrolę nad Moirą.

Resident Evil: Revelations 2 trafi na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One. Poniżej pierwsze screeny z gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami