Akrobacje między asteroidami i polowanie na wrogie statki w Star Citizen

Nowe fragmenty rozgrywki z kosmicznego symulatora na PC.

W serwisie YouTube opublikowano fragmenty rozgrywki z gry Star Citizen, którą twórcy zaprezentowali dziś na targach PAX East w Bostonie.

Tytuł znajduje się we wczesnej fazie produkcji, systemy kolizji i fizyki nie są jeszcze dokończone. Prowadzący postanowili pokazać w akcji podstawowe manewry myśliwców oraz strzelanie do wrogich statków.

Star Citizen to przede wszystkim „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

Twórcy przygotują też kampanię dla jednego gracza - to dokładnie wyreżyserowany, liniowy tryb Squadron 42. Star Citizen ma już na swoim koncie ponad 41 mln dol. Fundusze pochodzą w głównej mierze od fanów gatunku kosmicznych symulatorów.

Gra ukaże się na początku 2015 roku, pierwsze testy rozpoczną się dopiero w drugiej połowie 2014 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, być może trafi też na konsole nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami