Cyberpunk 2077 to RPG z prawdziwego zdarzenia - zapewnia Marcin Iwiński

Nie będzie sieciową strzelanką.

Marcin Iwiński, współzałożyciel polskiego CD Projektu po raz kolejny zapewnił, że Cyberpunk 2077 nie będzie posiadał trybu multiplayer, lecz skoncentruje się na elementach RPG.

- Ludzie pytają mnie, czy Cyberpunk 2077 otrzyma tryb sieciowy, czy będzie klasyczną strzelanką. Mówię, by wyluzowali, to będzie prawdziwa produkcja RPG.

- Słyniemy z naszych opowieści i wielkich światów gry. Bierzemy więc wszystko, czego nauczyliśmy się podczas prac nad trzema Wiedźminami, w tym otwarty świat, i wprowadzamy to także w Cyberpunk 2077 - mówił Iwiński w rozmowie z serwisem IGN India.

- Tak, to RPG z prawdziwego zdarzenia, ale dodajemy wiele nowych elementów rozgrywki, o których nie możemy jeszcze rozmawiać. Mogę jednak w stu procentach zapewnić, że to na pewno nie jest sieciowa strzelanka.

Cyberpunk 2077 powstaje w polskim studiu na licencji klasycznej gry fabularnej Cyberpunk 2020 autorstwa Mike'a Pondsmitha. Gra ukaże się najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku, na PC i konsole nowej generacji, korzystając z technologii Wiedźmina, lecz z mechaniki opisanej w podręczniku wydanym ostatnio w 2005 roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami