FIFA 14 dodatkiem do przedpremierowych zamówień Xbox One

AKTUALIZACJA #2: Tylko w wybranych krajach.

Aktualizacja #2: Phil Harris z Microsoftu potwierdził w rozmowie z Eurogamerem, że oferta darmowej Fify dotyczy jedynie 7 europejskich krajów, w których konsola Xbox One ukaże się w listopadzie. Jak już wiadomo, w tym zestawieniu nie ma Polski.

*

Aktualizacja: Demo gry FIFA 14 ukaże się 10 września na PC oraz konsoli Xbox 360, a na PlayStation 3 trafi dzień później, 11 września - poinformowało Electronic Arts podczas konferencji w Kolonii.

Deweloperzy zapowiedzieli również, że znany z poprzednich odsłon serii tryb Sezonu, zostanie wzbogacony możliwością kooperacji. Gracze będą mogli wspólnie ze znajomym uczestniczyć w rankingowych rozgrywkach 2 na 2, wspinając się po drabinie kariery do najwyższej dywizji.

Na konferencji EA przedstawiono nowy zwiastun produkcji, znajdziecie go poniżej.

FIFA 14 - Gamescom-Trailer

*

Oryginalna wiadomość: Firmy Microsoft i EA Sports potwierdziły, że do wszystkich zamówień przedpremierowych Xbox One w Europie dołączana będzie kopia Fify 14 - bez dodatkowych opłat - „do wyczerpania zapasów”.

Gra dołączana będzie do sprzętu w formie cyfrowej.

Producent konsoli poinformował także, że Xboksy otrzymają ekskluzywne karty w trybie FIFA 14 Ultimate Team, m.in. Dennisa Bergkampa, Freddiego Ljunberga i Rudda Gullita, Pelego, Pele, Patricka Vieira i Gary'ego Linekera. Każda gwiazda będzie dysponowała charakterystycznymi umiejętnościami.

Złote zestawy kart z klasycznymi zawodnikami dostępne są za monety zdobywane w grze lub za punkty FIFA, kupowane za prawdziwe pieniądze.

fifa bundle

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami