Przygoda w Tomb Raider potrwa „około 12 do 15 godzin”

Nie licząc zadań pobocznych.

Kampania dla jednego gracza w Tomb Raider potrwa „około 12 do 15 godzin” - ujawnił na oficjalnym Twitterze gry Karl Stewart, menedżer marki.

Dokładny wynik zależy od stylu grania. Karl dodał też, że oprócz głównej przygody, gracz będzie miał do wypełnienia zadania poboczne.

2
- Czy to na pewno ja?

Twórcy kładą ogromny nacisk na historię. Tomb Raider opowiada o początkach kariery Lary Croft. Młoda archeolog po rozbiciu statku trafia na wyspę. Produkcja zrywa z większością założeń, z jakich do tej pory były znane tytuły z Larą. „Lara Croft przestaje być zwinną archeolog z dużymi cyckami, a staje się bohaterką tak prawdziwą jak nigdy wcześniej” - napisał w zapowiedzi gry Daniel.

Karl odpowiedział też na wiele innych pytań fanów. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Lara Croft nie będzie potrafiła pływać, a zdrowie postaci będzie się automatycznie regenerować. Ponadto, jeżeli gra okaże się sukcesem, bezpośrednia kontynuacja jest „oczywistością”.

Tomb Raider ukaże się na Xboska 360, PlayStation 3 i PC na początku marca 2013 roku. Cenega, polski dystrybutor gry, przygotowuje pełną polską wersję językową (dubbing) na wszystkie platformy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami