Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Arma 3 - plany na przyszłość

Lepszy samouczek, nowe DLC i samodzielny dodatek w 2015 roku.

Studio Bohemia Interactive opublikowało plany na przyszłość dla strzelanka Arma 3, obejmujące 2014 i 2015 rok.

W założeniach na najbliższą przyszłość jest rozbudowanie wsparcia dla systemu Workshop na Steamie, umożliwiające instalację i zarządzanie modyfikacjami. Pierwsze zmiany powinny pojawić się pod koniec maja, razem z kolejnymi etapami konkursu Make Arma Not War.

Workshop blisko związane jest nowy oknem startowym dla gry, w którym gracze będą mogli wybrać parametry konsoli, a także załadować wybrane mody.

Kolejną darmową aktualizacją będzie „Bootcamp”, czyli rozbudowany samouczek dla początkujących, z odpowiednimi misjami i nową zawartością.

Na następne miesiące zaplanowano także premiery dodatków DLC. Na oficjalnej stronie twórcy wspominają o zamiarze dodania nowych helikopterów transportowych oraz zmodyfikowanie modelu sterowania o rozwiązania z Take On Helicopter.

Drugie DLC to Marksmen, rozwijające model strzelania z broni i „oferujące nowe możliwości rozgrywki”. Pojawią się kolejne karabiny, zwłaszcza snajperki o dużym kalibrze.

Na koniec 2015 roku zaplanowano pełnoprawny, samodzielny dodatek, z nowym terenem.

Twórcy zamierzają również nieustannie poprawiać stabilność i optymalizację, a także skorzystać z doświadczenia twórców DayZ do poprawy działania trybów sieciowych i potyczek z udziałem wielu graczy.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze