Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apocalypse ostatnim DLC do Black Ops 2

AKTUALIZACJA: Także na PC i PS3.

Aktualizacja: Wydawca poinformował, że ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 2 - Apocalypse - jest już dostępne na PC i PlayStation 3.

Dodatek wyceniono na Steamie na 14,49 euro (ok. 62 zł). Na PS3 cena wynosi 56 zł. Dodatek debiutował na X360 już 8 sierpnia.

*

Oryginalna wiadomość: Activision zapowiedziało ostatni zestaw map do Call of Duty: Black Ops 2 - Apocalypse. Rozszerzenie zawiera cztery lokacje dla trybu wieloosobowego i jedną planszę zombie, prezentowaną już na wczorajszym, tajemniczym zwiastunie.

„Apocalypse to wielki finał Call of Duty: Black Ops 2 od studia Treyarch. To perfekcyjne podsumowanie naszej pracy i sugestii fanów, z dwiema nowymi mapami i dwiema dobrze znanymi lokacjami z przeszłości serii. Jest też Origins, czyli najbardziej epickie doświadczenie zombie w historii” - skomentował Mark Lamia, szef Treyarch.

Cztery nowe mapy to Pod - zrujnowane, utopijne miasto z lat 70., Frost - europejskie miasto zasypane śniegiem, Takeoff - nowa wersja Stadium z Call of Duty: Black Ops - First Strike DLC oraz Dig - adaptacja Courtyard z Call of Duty: World at War.

Origins - mapa dla trybu zombie - rozgrywa się we „Francji z ery I wojny światowej, stylizowanej na dieselpunk”, cokolwiek to oznacza. Do akcji wkroczy czterech bohaterów z pierwszej mapy Zombie: Tank, Nikolai, Takeo i Rictofen.

Apocalypse ukaże się 27 sierpnia na X360, za 1200 Microsoft Points. Posiadacze przepustek sezonowych otrzymają DLC bez dodatkowych opłat. Posiadacze PC i PS3 będę muszą uzbroić się w cierpliwość - dodatek ukaże się na tych platformach najwcześniej za miesiąc.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze